Doplňkové služby

Nabízíme šíroké spektrum doplňkových služeb,které dodají každé svatbě,večírku,či oslavě, ještě „něco“ navíc.V současnosti si můžete vybírat z této nabídky:

Ohňostroje

Sestavíme ohňostroj podle Vašich představ.Můžete si zvolit déku trvání,počet ran i jednotlivé efekty,které má sestava obsahovat.Zajistíme  přípravu,realizaci a bezpečný odpal v souladu se současnou legislativou.

Karaoke

Vy i Vaši hosté si můžete vyzkoušet roli profesionálních zpěváků a zpestřit si tak večerní zábavu. K výběru je několik set zahraničních i tuzemských hitů. Text se promítá na plátno, nebo na stěnu. K dispozici až 4ks mikrofonů (bezdrát. i kabelové).

Bublinková párty

Prostorem poletují tisíce mýdlových bublin,které jsou absolutně zdravotně nezávadné a nezanechávají jakékoli stopy jak na oblečení,tak na nábytku ,nebo podlahách.Bublinky vypadají krásně na fotkách např při sólu novomanželů.Jsou také skvělou možností k zábavě pro dětské hosty.Novinkou jsou bubliny,které po nasvícení UV světly fosforeskují  různými barvami.

Těžká mlha

V  poslední době velmi populární služba,která se využívá hlavně pro novomanželské sólo.Těžká mlha se drží u země a navozuje tak pocit“tance v oblacích“.Lze využít speciální výrobník tohoto efektu,který pracuje ,jak s obyčejným ledem,tak s CO2(suchý led).Suchý led také vytvoří krásný efekt „kouřících nápojů“.Podrobnosti o této službě Vám rádi sdělíme.

Laser show

Součástí světelného parku jsou statické i animační lasery,které ve spojení s úmělou mlhou vytvoří skvělou podívanou.Připravena je i  desetiminutová laserová show s projekcí na  síť ,naprogramovaná podle hudby. Lasery jsou v provozu po celou dobu akce.

Balónková párty

Dodáme na Vaši akci balónky nejrůznějších barev a tvarů. Balónky můžete mít i s potiskem dle Vašeho návrhu. Plní se  vzuchem,neboheliem(vznáší se). Helium z balónků lze použít i na tzv.“šmoulí hlas“.

Dětská párty

.Pokud bude na akci přítomno víc dětí,máme pro ně připravený odpolední program.Dětem si zahrají hry,zkusí si své znalosti v pohádkovém kvízu,zazpívají si a budou kreslit nevěstu.Bude pro ně připravený výrobník bublin,nafukovací balónky,svítící náramky a další dárky.Součástí dětské párty je i pásmo nejznámějších dětských písniček z pohádek a  filmů.

UV párty

Atraktivní a stále populárnější párty,kdy je celý prostor nasvícen UV světly, ve kterých fosforeskují UV aktivní barvy, a bílá barva (např. na oblečení) je zářivá. Při objednání této služby dodáme i speciální a neškodné barvy na obličej i na vlasy.

Svítící párty

Na akci  dodáme  svítící náramky, které se rozdávají hostům při svatebním večírku.Aktivují se zlomením, nebo klepnutím o např. stůl a vydrží svítit až 24h.Mohou se spojovat, jako náramky ,nebo  náhrdelníky.

Sněhová párty

Výrobník vytváří speciální pěnu, která připomíná sněhové vločky a vyfukuje ji až do vzdálenosti 6m.I v horkém letním dnu můžete pro Vaše hosty vytvořit vánoční párty.Úmělý sníh po určité době zmízí,je absolutně nezávadný a nezanechává stopy na nábytku,oblečení,nebo podlahách.Cena je závislá na rozsahu akce a množství spotřebovaného koncentrátu.V případě zájmu, zhotovíme cenovou nabídku jen pro Vás.

Při sněhové párty lze použit i syntetický sníh, který používají filmová studia. Je ve formě prášku, který navlhčením až tisíckrát zvětší svůj objem a vytvoří téměř dokonalý sníh, ze kterého snadno vyrobíte i sněhovou kouli, nebo postavíte sněhuláka. Po vyschnutí se jednoduše smete a lze jej znovu použít. Hodí se jako dekorace, nebo např. pro dekoraci fotokoutku.

Pěnová párty

Do určeného prostoru pěnové dělo chrlí množství pěny, která je zdravotně nezávadná a za určitý čas beze stopy zmizí.Cena je závislá na rozsahu akce a množství spotřebovaného koncentrátu.V případě zájmu zhotovíme cenovou nabídku jen pro Vás.

 Comments are closed.