Další služby

Pořádáte firemní, či soukromý večírek, oslavu, nebo párty a víte, že každou takovou akci „dělá“ kvalitní světlo a čistý zvuk?

Připravíme produkci dle Vašich představ.Od malé rodinné oslavy,přes firemní večírek až po velkou diskotéku.

Dj na večírky a oslavy

Uspořádáme pro Vás a Vaše hosty večírek dle Vašich představ. Produkce může být sestavena z aktuálních hitů světových a tuzemských hitparád, nebo zaměřena na konkrétní hudební styl a žánr. Večírek můžeme také rozšířit o zábavné hry a soutěže, které máme speciálně připravené pro každý typ akce.Disponujeme ozvučovací technikou ,která zajistí kvalitní reprodukci  pro rodinnou oslavu ,nebo  pro velkou diskotéku v exteriéru.

Tématické  večírky

Poslední dobou jsou stále populárnější tématické a zážitkové  večírky,které kromě hudební produkce a tance nabízí i aktivní účast hostů v programu.Pro tyto akce nabízíme kromě klasické taneční párty i tyto možnosti tématických večírků.Programová náplň jednotlivých akcí se přizpůsobuje Vašim požadavkům.Nejčastěji pořádané večírky jsou:

  • Zlatá osmdesátá
  • Stardance
  • Firemní hrátky
  • Efektová párty
  • Oldies párty

Pro školy a školky

Plánujete uspořádat mikulášskou či vánoční dětskou diskotéku, oslavy konce školního roku či jeho zahájení, dětskou oslavu narozenin, oslavu Dne dětí, maškarní či karneval atd.? Zařídíme kompletní ozvučení, osvětlení, profesionální moderování a vhodný hudební výběr.Můžete si objednat již připravený balíček 

Dětská párty

Tato produkce je programově sestavena tak,aby zaujala zejména dětské účastníky.Součástí balíčku je dětská diskotéka s nejznámějšími pohádkovými hity ,nebo velký výrobník bublin.Bubliny  jsou zdravotně nezávadné a nezanechávají stopy jak na oblečení, tak na nábytku. Dětem  jsou rozdávány balónky plněné héliem, svítící náramky, případně další party zboží dle výběru. Děti si zahrají zábavné soutěže a hry  o ceny.

Firemní akce

Technicky zajistíme semináře,školení,mítinky,či firemní prezentace. Velkoplošná projekce, kvalitní ozvučení řečníků a přednášejících.Technický servis po celou dobu trvání akce,doprava na místo konání  a instalace veškeré techniky je samozřejmostí.

Propagační akce

Uspořádáme pro Vás diskotéku i s programem na přání.Akce se tak dá snadno využít pro propagaci firmy,výrobku,sdružení,nebo obce, mezi potencionální zákazníky.Způsoby propagace a reklamy s Vámi rádi  osobně probereme a připravíme Vám akci , přesně podle Vašich představ.

Pro Vaši poptávku,nebo bližší informace o nabídce, využijte kontaktní formulář,nebo volejte  telefonní číslo:+420 777 000 787

 Těšíme se na spolupráci

                                           Light Sound Dance

 

 Comments are closed.