Typy svateb

Dnes už jsou široké možnosti,kde a jv jakém stylu svatbu uspořádat.Připravili jsme pro Vás přehled různých stylů,ve kterých se svatby nejčastěji konají.

Svatba ve stylu VINTAGE

Současný trendy styl ,ktreý obsahuje ve výzdobě hodně retro doplňků, ptačích klícek, starých kufrů a zejména květinové výzdoby.

Svatba ve stylu RETRO

Tyto styly se inspirují v jednotlivých dekádách let 50,60,70,80tých.

Svatby ve stylu CHICAGO

Na těchto svatbách uvidíte kostýmy i doplňky z doby americké prohibice,kdy mafie řídila obchod s alkoholem.Nesmí chybět stylová hudba např. swing a blues.

Svatba ve stylu RUSTIKAL

Tato svatba je v lidovém(vesnickém) stylu a odehrává se na nějakém statku,nebo dvoru,kterých je u nás bezpočet.Využívají materiály, jako jsou dřevo, sláma, sušené luční květy a ovoce.

Svatba ZAHRADNÍ

Tato svatba by se měla odehrávat nejlépe v rozkvetlém třešňovém sadu,nebo v malebné zahradě.Charakteristické  pro takovou svatbu jsou velké bílé stany,lampióny a vůně květin.

Svatba GLAMOUR

Taková svatba bude umístěná nejlépe do zámeckého prostředí.Bude honosná,třpitivá a zářící,stejně jako nevěsta v princeznovských šatech.

Svatba FOLKLÓRNÍ

Tato svatba je v  lidových krojích s tradiční výzdobou a svatebními zvyky

Svatba KLASICKÁ

Tato svatba v klasickém  stylu je umístěna do moderní restaurace ,či hotelu,bez  zbytečných dekorací a doplňků.Preferuje se zde jednoduchost a decentnost.To však neznamená,že je svatba chudá,nebo „očesaná“.Při kvalitním jidle,zábavě a servisu nešlápnete vedle.

Svatba venkovní

Tyto svatby jsou v klasickém moderním stylu,jen jsou situovány do pergol,nebo altánů.Jsou výhodné v letních měsících,kdy jsou teplé noci a  pro hosty je příjemnější, užít si akci na vzduchu,než v rozpáleném sále.

Svatba na horách

Tento druh svatby pořádáme v horském prostředí,které nabízí čerstvý vzduch,atraktivní místa pro focení i procházky.Pokud uspořádáte akci na celý víkend,hosté mohou Vaši svatbu spojit i s rekreací a odpočinkem.

Jsou i další možnosti.Dnes si můžete zvolit např alternativní svatbu v nejrůznějším prostředí,svatbu na pláži,na lodi,nebo obřad v nočních hodinách při světle svící.Fantazii se meze nekladou a proto vymýšlejte,tvořte a berte se.

                                                     Light Sound DanceComments are closed.